२०८० फाल्गुन १० बिहीबार

डेबगु प्रकोप जनचेतना कार्यसमिति गठन

तरहरा/डेबगु प्रकोप जनचेतना तथा रोकथाम कार्यक्रम संचालनका लागि इटहरी
उपमहानगरपालिका वडा नं. २० का वडा सदस्य राम बहादुर गिरीको संयोजकत्वमा १३ सदस्यी कार्यसमिति चयन गरिएको वडा अध्यक्ष मणीराम श्रेष्ठले बताए । हाँसपोसा जनस्वास्थ्य कार्यालयको प्राविधिक सहयोगमा डेबगु रोग फैलाउने लामखुट्टेका लार्भा खोजेर नष्ट गर्ने अभियानसहित वडाका विभिन्न क्षेत्रमा चेतनामूलक कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने वडा अध्यक्ष श्रेष्ठले बताए ।

उनले तरहरामा पनि यो रोगको सङ्क्रमित देखिसकिएको जानकारी गराए । उपमहानगरपालिकाले सङ्क्रमितको निशुल्क उपचार गरिदिने उनले जानकारी दिए । कार्यसमितिलाई वडाबाट कार्यक्रम संचालनका निम्ति सहयोग रहनेछ ।

२०७६ श्रावण १४, मंगलवार १३:२६ गते 0 Minutes 158 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार