२०८० मंसिर १४ बिहीबार

तरहरा र धरानबीचको सडकखण्डमा दुर्घटना, मोटरसाइकल चालकको घटनास्थलमै मृत्यु

इटहरी: चारकोशे झाडीमा दुर्घटना हुँदा घटनास्थलमै एकजनाको मृत्यु भएको छ ।

ट्राफिक प्रहरी पोष्ट तरहराका इन्चार्ज भुवन विकका अनुसार इटहरी धरान सडकखण्ड अन्र्तगतको चारकोशे झाडीमा केहीबेर अघि भएको दुर्घटनामा एक जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो । विकका अनुसार को २९ प ४१९५ नम्बरको रातो पल्सर मोटरसाइकल र र ना २ च ६६८९ नम्बरको जीप ठोक्किदा मोटरसाइकल चालकको मृत्यु भएको हो । मोटरसाइकलले जीपलाई ठक्कर दिएको बताइएको छ । मृतकको नाम, थर भने खुल्न बाँकी छ ।

२०७६ श्रावण १७, शुक्रबार १०:१० गते 0 Minutes 112 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार