२०८० फाल्गुन १४ सोमबार

नोबेलमा न्यौपाने बन्धुलाई उपचार सहुलियत

 

बिराटनगर । नोबेल शिक्षण अस्पतालले न्यौपाने बन्धु समाजको परिचयपत्र हुँनेहरुलाई दिदै आएको उपचार सहुलियतलाई निरन्तरता दिने भएको छ । न्यौपाने बन्धु समाज प्रदेश समितिका प्रतिनिधिहरुसँग आज भएको छलफल कार्यक्रममा नोबेल अस्पताल सञ्चालक डा.सुनिल शर्मा (न्यौपाने) ले उपचार सहुलियतलाई निरन्तरता दिने घोषणा गरेका हुन् ।

नोबेलले करिव १० बर्ष अघिदेखि न्यौपाने बन्धुहरुलाई उपचारमा सहुलित दिदै आएको छ । ओपीडीमा डाक्टरले लेखेको परीक्षण गराउँदा र भर्ना भएर उपचार गराउँदा न्यौपाने बन्धुहरुले सहुलियत पाउँदै आएका छन् । अव सीटीस्क्यान र एमआरआई गराउँदासमेत सहुलियत दिईने नोबेल अस्पतालले जनाएको छ ।

यसैवीच कार्यक्रममा न्यौपाने बन्धु समाजका ३ नम्बर प्रदेश संयोजक बिष्णु न्यौपाने, १ नम्बर प्रदेश अध्यक्ष कृष्णप्रसाद न्यौपाने, मोरङ अध्यक्ष हरिचरण न्यौपाने लगायतले उपचार सहुलियत उपलब्ध गराएको प्रति नोबेल अस्पताल सञ्चालक डा.शर्मालाई धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए ।

२०७६ कार्तिक १, शुक्रबार १४:५४ गते 1 Minute 148 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार