२०८० मंसिर २४ आईतवार

थेत्लङको शीर्ष गीतको म्युजिक ट्रयाक सार्वजानिक

नडाहा । सिक्किमबाट निर्मित चलचित्र थेत्लङको शीर्ष गीतको म्युजिक ट्रयाक सार्वजानिक भएको छ । म्युजिक ट्रयाकमा गीत गाएर भिडियोसहित पठाएमा उत्कृष्ट हुनेलाई निशुल्क रेकर्ड गराइदिनुका साथै रुपैया २५ हजार पुरस्कार प्रदान गरिने जानकारी निर्माणपक्षले जनाएको छ ।

यस चलचित्र आगामी पुस अन्तिमतिर काठमाडौंमा प्रदर्शन गरिने भएको छ । यसै अवसरमा यस चलचित्रको शिर्ष गीतमाथि प्रतियोगिता गराइने निर्माता मनी ताम्लिङले जानकारी दिएका छन् । उक्त गीतको शिर्ष गीत ओपेरा इन्टरटेन्मेन्ट नेपालको युट्युवको च्यानलमा राखिएको छ । ट्रयाकमा भिडियोसहित गाएर लभधकलभउबद्धिढ२नmबष्।िअयm मा पठाउन सकिने पनि निर्माता ताम्लिङले जनाएका छन् ।

@प्रकाश ‘दिप्शाली’ राई 

२०७६ मंसिर १२, बिहीबार ०३:१६ गते 1 Minute 80 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।