२०८० आश्विन ११ बिहीबार

जुनार खादा सर्किएर घिसिङको मृत्यु

-शारदा तामाङ राई, भोजपुर
भोजपुर / जिल्लाको षडानन्द ननगरपालिका वडा नम्वर १२ दाइजोरका मान बहादुर घिसिङको जुनार खादा मृत्यु भएको छ । छिमेकी तारा राईको बारीमा जुनार टिपी खाने क्रममा सर्किएर राईको सोमवार बेलुकी मृत्यु भएको हो ।

छिमेकी तारा राईको बारीमा पलेको जुनार टिपेर खादा राईको एक्कासी सर्किएर मृत्यु भएको स्थानियले बताएका छन । राईको मृत्यु भएको खबर पाउन साथ प्रहरी चौकी देउराली बाट प्रहरीको टोली घटना स्थल पुगेको थियो । घटना बारे थप अनुसन्धान भैरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय भोजपुरका प्रहरी निरिक्षक पाण्डव कुमार राजवंशीले जानकारी दिए ।

२०७६ मंसिर २५, बुधबार ०७:१० गते 0 Minutes 28 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार