अस्ताए अभिनेता दिपक क्षेत्री, अन्तिम दाहासंस्कार आइतबार गरीदै

Spread the love

काठमाण्डौ । नेपाली सिने उद्योगका एक चर्चित तथा पुराना अभिनेता दिपक क्षेत्रीको निधन भएको छ । श्रोतका शुक्रबार एक फिल्मको स्वराङकण कार्य सकेर उनी आफ्नो कोठा फर्कीएका क्षेत्री शनिवार आफ्नो कोठामा सृुतेको अवस्थामा मृत भेटिएका थिए ।

दिल्लीबजार स्थित आफ्नै कोठामा उनका छोराले कोठा ढकढक गरी उठाउन खोज्दा ढोका नखुले पछी प्रहरीलाई खवर गरी कोठा फोडेर हेर्दा सुतेको अवस्थामा मृत भेटिएका थिए । काठ्माण्डौको अत्याधीक जाडो र धेरै रक्सि खाएका कारण उनको मृत्यू हुन सक्ने प्रारम्भिक अनुसन्धानले देखाएको छ । हाल उनको शव त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा पोष्टमार्टमका लागि राखीएको छ ।

उनको केही बर्ष यतादेखी स्वर नलीमा मासु पलाएको कारण आवज बन्दभई लामो समय सम्म विरामी थलिएका थिए । उनको उपचारका लागि देशविदेशबाट रकम संकलन गरी हाल स्वस्थ्य लाभ गरीरहेका थिए ।

उनको श्रीमती विपना बस्नेत र छोरी मलेसीयामा भएकोले आइतवार मात्र उनको अन्त्यस्ती गरीने परिवार निकट श्रोतले बताएको छ ।

17200cookie-checkअस्ताए अभिनेता दिपक क्षेत्री, अन्तिम दाहासंस्कार आइतबार गरीदै

प्रतिकृया दिनुहोस्