२०८० फाल्गुन ११ शुक्रबार

प्राधिकरण भोजपुरका सब इन्जिनियर प्रकाश तिवारी ६ हजार घुस सहित पक्राउ

-शारदा तामाङ राई
भोजपुर / पुनर्निर्माण प्राधिकरण भोजपुरका सब इन्जिनियर प्रकाश तिवारी घुस सहित पक्राउ परेका छन् । पुनर्निर्माण प्राधिकरण अन्र्तगत भोजपुर नगरपालिकामा कार्यरत तिवारी ६ हजार रुपैयाँ घुस सहित शुक्रवार पक्राउ परेका हुन् ।

इन्जिनियर तिवारीलाई ६ हजार रुपैयाँ घुस रकम सहित भोजपुर नगरपालिका ७ डाडागाउमा रहेको प्रधान होटल एण्ड लजबाट पक्राउ गरिएको अख्तियारले जनाएको छ । भुकम्प लाभग्राहीलाई नक्सा बनाइ दिए वापत रकम लिन पुगेका बेला श्रेष्ठलाई रङगेहात पक्राउ गरिएको अख्तियारका इटहरी प्रबक्ता श्याम सारु मगरले जानकारी दिए । प्रबक्ता सारु मगरका अनुसार इन्जिनियर तिवारीलाई शुक्रवार नै ईटहरी लगिएको छ । उनलाई काठमांडौ लगेर थप अनुसन्धान गरिने अख्तियारले जनाएको छ ।

२०७६ माघ ११, शनिबार १०:२४ गते 0 Minutes 97 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार