२०८० फाल्गुन १४ सोमबार

अज्ञात समुह द्धारा दुई वटा एनसीएल टावरमा आगजनी

-शारदा तामाङ राई
भोजपुर / जिल्लामा अज्ञात समुहले दुई वटा एनसीएलको टावरमा आगजनी गरेका छन । आईतबार राती षडान्नद नगरपालीका ८ तुङगेछा र पौवादुङमा गाउँपालीका १ श्यामशिलामा रहेको एनसीएल टावरमा आगजनी गरिएको हो ।

तुङगेछामा गरिएको आगजानीबाट सामान्य क्षति पुगेको षडानन्द नगरपालिकाका नगर प्रमुख बीरबल राईले बताए । अज्ञात समुहले टावर नजिकै रहेको कोदोको नल बालेर आगजानी गरेको स्थानियले बताएका छन । यता पौवादुम्मा गाउपालिका १ श्यामशिलामा रहेको टावरमा भने क्षती नभएको गाउपालिका उपाध्यक्ष सम्झना राईले जानकारी दिईन ।

घटनामा नेत्र विक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाका कार्यकर्ताको संलग्नता हुन सक्ने आशंका गरिएको छ । घटनाको बारेमा थप अनुसन्धान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय भोजपुरले प्रहरीले जनाएको छ । जिल्लामा यस अघि पनि एनसीएल टावर , स्काईभेटर र वडा कार्यालयमा दर्जज बढी आगजानी गरिएको थियो ।

२०७६ माघ १३, सोमबार १५:२७ गते 0 Minutes 70 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार