पथरीमा पत्रकार पौडेलको उपचारको लागि सहयोग संकलन

Spread the love

मोरङ । ब्लड क्यान्सर पीडित पत्रकार कमल पौडेलको उपचारको लागि मोरङको पथरीशनिश्चरे नगर क्षेत्रमा कृयाशील पत्रकारहरुले आर्थिक संकलन गरेका छन । पत्रकार पौडेलको काठमाडौको सिभिल अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

उपचारको लागि ४० लाख बढी लाग्ने भएपछि आर्थिक अभियान चलिरहेको छ । उपचारमा सहयोग होस भन्ने उदेश्यले बुधबार पथरीमा कृयाशिल पत्रकारहरुले आ-आफैबाट सहयोग संकलन गरेका हुन । सहयोगको लागि अर्जुन जम्नेली राई, मोहन भट्टराई, सन्तोष राई, दिनेश सुब्बा,बभिमराज अधिकारी, केशव निरौला, राजकुमारी तामाङ, अर्पणा केसी, कुमार खड्का, एलिना दियाली, भूमी पठक, गोपाल काफ्लेले रकम संकलन गरेका हुन ।

त्यसैगरि विवेक न्यौपाने, ईस्वर दुलाल, सरोज निरौला, सनम रोका, अर्जुन काफ्ले, प्रेम केडि भट्टराई, डम्बर सिन्चुरी लगायतले स्वतह स्फूर्तरुपमा रकम संकलन गरेका हुन । संकलन भएको १५ हजार रुपैया उपचार कोषको खातामा पठाइने पत्रकार महासंघ मोरङको सहसचिव शन्तोष राईले बताए ।

तस्वीर : अर्जुन जम्नेली
23750cookie-checkपथरीमा पत्रकार पौडेलको उपचारको लागि सहयोग संकलन

प्रतिकृया दिनुहोस्