२०८० फाल्गुन ११ शुक्रबार

विप्लव समुहका जिल्ला सदस्य परियार हतियार सहित भोजपुरमा पक्राउ

भोजपुर । भोजपुरमा नेत्र विक्रम चन्द विप्लव समुहका जिल्ला सदस्य पक्राउ परेका छन् । टेम्केमैयूङ गापालिका १ तिम्मा घर भएका ३३ बर्षिय सुमित परियार पक्राउ परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय भोजपुरले जनाएको छ ।

प्रहरीले परियालाई गत बुधबार राति हातहतियार सहित सोही गाउँपालिकाको कोटबाट पक्राउ गरेको हो । परियारको साथबाट बम बनाउन प्रयोग गरिने डेटोनेटर दूईथान, थ्रिनट थ्री राईफलको गोली तीन थान, नेपाल टेलिकमको पाँच थान सिमकार्ड र एनसेलको एक थान सिमकार्ड प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

साथै परियारको साथबाट पार्टीको केही दस्तावेज समेत बरामद भएको भोजपुुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी बशन्तराज पुरीले बताए ।

२०७६ फाल्गुन २२, बिहीबार ११:१३ गते 0 Minutes 257 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार