२०८० आश्विन १४ आईतवार

३०५ जना पर्यटकको उद्दार गरेर काठमाडौंबाट उड्यो कतार एयरलाइन्सको विमान

काठमाडौं । विहान त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा अवतरण भएको कतार एयरलाइन्सको विमान ३०५ जना पर्यटक उद्दार गरेर फर्किएको छ । नेपालमा अलपत्र परेका विभिन्न देशका नागरिकहरुको उद्दारका लागि उक्त विमान विहान काठमाडौंमा अवतरण गरेको थियो ।

विमानस्थलका प्रवक्ता देवचन्द्रलाल कर्णले ३०५ जना यात्रु लिएर उडेको पुष्टि गरे । उनका अनुसार जहामा अधिकांश जर्मन र फ्रान्सका नागरिकहरु रहेका छन् ।

बिभिन्न मुलुकबाट नेपाल भ्रमणमा आएका सयौ पर्यटकहरु बिश्वाब्यापी फैलिएको महामारी कोरोना भाइरसका कारण अहिले देश लकडाउनमा रहेकोले  केहि दिनदेखि नेपालको बिभिन्न क्षेत्रमा भ्रमणमा रहेको बिदेशी नागरिकहरु बिचलिमा  परेका थिए।

२०७६ चैत्र १४, शुक्रबार ०६:५० गते 0 Minutes 29 Views

यहाँ प्रकाशित सामाग्री वा समाचारमा तपाईंको कुनै गुनासो भए हामीलाई [email protected][email protected] मा इमेल गरी प्रतिकृया दिन सक्नु हुने छ । आफ्नो वरपरको समाचार, सुचना, जानकारी, सुझाव र सल्लाहरु भए यही ठेगानामा पठाउन सक्नुहुनेछ । -सम्पादक हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।