२०८० जेष्ठ १७ बुधबार

युवा संघद्वारा १७ वटै स्थानीय तहमा पीपीई वितरण

-अर्जुन जम्नेली

मोरङ । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल मोरङ जिल्ला कमिटिले पथरी शनिश्चरे नगरपालिकालाई स्वास्थ्य सामाग्री वितरण गरेको छ ।

संघले स्वास्थ्यकर्मीको लागि ब्यक्तिगत सुरक्षा सामाग्री (पीपीई) चार थान र सन ग्लास वितरण गरेको हो । आज (२४ गते) राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल केन्द्रिय सदस्य बिजय डाँगी, जिल्ला कमिटी सदस्य मनि लिम्बु, पथरी शनिश्चरे नगर सदस्य सन्जिब गिरि, १० नम्बर वडा सदस्य अनोज घिमिरेको उपस्थित नगर प्रमुख दिलिपकुमार राईलाई हस्तान्तरण गरेको हो ।

संघको मोरङ जिल्ला समितिले जिल्लाको १७ वटै स्थानीय तहमा पीपीई बितरण गरेको जिल्ला अध्यक्ष नवीन पौडेलले बताए ।

२०७६ चैत्र २४, सोमबार ११:२८ गते 0 Minutes 14 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।